Ana sayfanız yapın Sık kullanılanlara ekleyin İletişim için tıklayınız
 
Ev/is Çilingir
Oto Çilingir
Kasa Çilingir
KALE KÝLÝT
Güvenlik Önlemleri
Hizmet Bölgelerinin Kapsamı
Anahtarınızı içeride mi unuttunuz? Kayıp mı ettiniz? Kapınız bir arıza yaptı ve açamıyormusunuz? Ev, otomobil ve kasa kapılarınızı hasarsız açıyoruz. 15 dakikada kapınızdayız! 19 YILDIR KAPI AÇMAK BİZİM İŞİMİZ | 7/24 HİZMET | 15 DAKİKADA KAPINIZDAYIZ
::Güvenlik Önlemleri İçin Tavsiyelerimiz

KAPINIZIN GÜVENLİĞİ İÇİN PROFESYONEL TAVSİYELER:

Kapınızın çelik olması size güven verebilir ancak her üründe olduğu gibi çelik kapılarda da kaliteli ve kalitesiz ayırımı vardır. Asla piyasa kapısı diye tabir edilen 400-500 TL civarında paralara satılan kapılara itibar etmeyiniz. Kapının sac kalınlıkları çok ince olduğundan her hangi bir demir aletle çok kolay açılabilmektedir. Kapı konusunda bizimle irtibata geçerseniz güvenli ve uygun fiyatlı kapı seçenekleriyle size çözüm olabiliriz.

AHŞAP, ÇELİK KAPILARIN VE APARMANLARIN DAHA GÜVENLİ OLMASI İÇİN YAPILMASI GEREKENLER:

Çelik kapılarda kapının kasasının dolu olması gerekmektedir, Eğer dolu değil ise araba tekeri değiştirirken kullandığımız krıko ve benzeri aletlerle kapınız kilitli bile olsa kasa çökertilerek açılabilir. Bunun için size emniyet kancası denen sistemi tavsiye ederiz. Emniyet kancası takıldığı zaman kapının kasası boş olsa bile kapı krıko ve benzeri aletlerle esnetilerek açılmaz.

Çelik kapılarda kapının kasası dolu olsa bile bu sefer levye veya bir demir parçasıyla kanırtılarak açılabilir. Çünkü kapının kasası dolu olsa bile kapının kilit kısımlarında boşluk vardır. Bundan dolayı kapının kasası değilde kapının kendisi eğilebilir ama emniyet kancası takıldığı zaman kapıda bir esneme olmayacağından kapı açılmaz.

Kapının anahtar kısmının çelik rozetle güvenli hale getirilmesi. Kapı kilitlerinin barelleri kapının dış yüzeyinin dışına çıkmaması lazım çünkü barel dışarıya çıktığı zaman herhangi bir basit aletle kırılabilir.(Hırsızların en çok tercih ettiği sistemdir) Barel kırıldığı zaman kapı kilitli olsa dahi bir tornavida marifetiyle kolaylıkla açılabilir. Bundan dolayı her türlü ahşap ve çelik kapıya çelik rozet takılmalıdır.

Hırsızlık olaylarında kullanılan barel kırma sisteminden dolayı Kale ve Mul-t-lock firmaları iki değişik ürün geliştirdiler birincisi Kale kırılmaz barel ikincisi Mul-t-lock kgb( kırılsada güvenli barel )Bunlardan Mul-t-lock kgb yi tavsiye ederiz.

Kapı ahşap ise muhakkak emniyet kilidi taktırılmalıdır.

Hırsızlık olaylarında ilk dikkat edilmesi gereken bina güvenliğidir.(cümle kapısı) Apartmanın dış kapısının sürekli kapalı olması gerekmektedir. Çünkü apartmanda yaşayan bütün insanların güvenli olması gereken ilk kapısı apartman kapısıdır.

Bina giriş kapısı açık kalırsa herkes hırsızlık için risk taşımaya başlar.Kapı açık olduğu için rahat bir şekilde içeri giren hırsız aparman sakinlerinin kapısını açmaya zorlayacaktır.Bunların olmaması için kaliteli kapı hidrolikleri(kapatıcıları) kullanılmalıdır.Kapı kilitlerinin de sağlam ve sağlıklı çalışması gerekir.

Apartman ve iş yerlerinde iş hanlarında giriş bölümlerine harekete duyarlı sensörlü ışık sistemleri ve kamera takılmalıdır. Binanın görünür bir yerine "BU BİNA KAMERAYLA GÖRÜNTÜLENMEKTEDİR" diye bir yazı yazılırsa hırsız o binaya girmekten vazgeçip daha rahat girebileceği bir binaya gidecektir.Bu sistem çok caydırıcıdır.Tavsiye ederiz.UNUTMAYIN EVİNİZİN GÜVENLİĞİ GİRİŞ KAPISINDAN BAŞLAR.

Ev anahtarınızı kayıp ettiğiniz ve yeni bir eve taşındığınız zaman önceliğiniz kapı kilitlerini değiştirmek olmalıdır çünkü anahtarlarınız başkalarının eline geçerse tehlikeli olabilir.

::İLKELERİMİZ

% 100 Müşteri memnuniyeti ve güleryüz
%100 Kaliteli ve profesyonel servis hizmeti
Garantili iş ve uygun fiyat.
Avrupa Çilingir
Sezgin AKSAKAL
info@avrupacilingir.com

Çeliktepe Mah. İnönü Cad.  No: 7 4.Levent/İSTANBUL
Mavera Bilişim || Web Hizmetleri